Telefon Telefon +420 604 809 688 DENNĚ 8 - 22 hod.

Školní výlety u Máchova jezera. V kempu Čtyřlístek najdete levné ubytování i s polopenzí.

Kemp Čtyřlístek u Máchova jezera slouží k rekreaci nejen rodinám s dětmi, ale také školním výletům z celé ČR, sportovním akcím, ozdravným pobytům dětí či seznamovacím pobytům. Máme tu ideální zázemí i pro početnější skupiny. Rozhodně se u nás nebudete nudit.

Prolejzačky v chatové osadě Čtyřlístek u Máchova jezeraMinigolf nedaleko Chatové osady Čtyřlístek u Mácháče

Ceník ubytování pro školní výlety

Nabízíme nejlevnější ubytování v chatkách s polopenzí pro školní výlety v celém okolí Máchova jezera. K ubytování školních výletů si můžete objednat i plné penze (snídaně, obědy, večeře), výrobu balíčků na cesty nebo pitný režim pro děti. V kempu je vám k dispozici i společenská místnost.

Pedagogický dozor má u nás ubytování se stravou v chatce s koupelnou zdarma.

Květen, červen, září Ceník ubytování v chatkách za noc
Školní výlety – školní dozor ZDARMA!!! 395 Kč pobyt s polopenzí / žák / noc

Cena ubytování v chatkách zahrnuje lůžkoviny, polopenzi a WiFi připojení zdarma. Neobsazená lůžka nehradíte. Platíte za skutečný počet ubytovaných žáků. Pro rodiny s dětmi a další návštěvníky kempu se ceny trochu liší, podívejte se do ceníku.

Hřiště v chatové osadě Čtyřlístek u Máchova jezeraTrampolína v Chatové osadě Čtyřlístek u Máchova jezera

Sportovní aktivity v kempu pro školní výlety

V kempu Čtyřlístek u Mácháče můžete využít mnoho sportovních aktivit, jako je hřiště na volejbal či nohejbal, ping-pongové stoly, vedle areálu je fotbalové hřiště. Pro menší děti nabízíme dětské hřiště nebo trampolínu. Zajišťujeme plavby výletní lodí. Cyklisté jsou u nás vítáni! Půjčujeme sportovní potřeby na ping-pong, líný tenis, badminton, síť a míč na nohejbal a volejbal.

Výlety v okolí Máchova jezeraParník na Máchově jezeře nedaleko Chatové osady Čtyřlístek u Máchova jezera

Nejoblíbenější výlety do okolí Máchova jezera

Recenze

  • Simona Hodalová
    Krásné klidné prostředí v přírodě s prostorem pro různé aktivity…..pro ŠVP ideální. Vlastní soc. zařízení na chatě je velký bonus. Stravování sestavené pro dětské strávníky. Moc se nám tam líbilo a zaměstnancům tímto moc děkujeme. Většině dětí se domů nechtělo a uteklo jim to moc rychle. Jen ti co za pár stovek čekají ⭐⭐⭐⭐ hotel, budou kritizovat vždy a všude. 👍😁 Děkujeme a rádi se vrátíme. 👍👍👍
  • Kateřina Piksová
    Osada je v poklidném místě na okraji obce, obklopeném přírodou. Máchovo jezero je v docházkové vzdálenosti. Velkým plus je sociální zařízení na chatkách. V místě je dost místa na různé sportovní vyžití (stolní tenis, volejbal, fotbal…). Jednoduchý chutný jídelníček sestavený pro děti. Se zaměstnanci je rozumná domluva, jsou vstřícní. Většině dětí na škole v přírodě jídlo chutnalo, ubytování a prostředí se jim líbilo. To vše za rozumnou cenu. Za sebe mohu doporučit.
  • Pavel Klos
    Vše úplně super, pan správce byl milý a paní kuchařka taky určitě pojedeme zas =D

Máte zájem o rezervaci? Klikněte zde.

Kontaktní formulář