Čtyřlístek Parník Kyblík Chata Motýl Rodina u Máchova jezera Free wifi
Žížala Telefon Telefon +420 604 809 688 DENNĚ 8 - 22 hod.

Vyrazte se školou k Mácháči. Levně vás ubytujeme i s polopenzí.

Kemp Čtyřlístek u Máchova jezera slouží k rekreaci nejen rodinám s dětmi, ale také školním výletům z celé ČR, sportovním akcím, ozdravným pobytům dětí či seznamovacím pobytům. Máme tu ideální zázemí i pro početnější skupiny. Rozhodně se u nás nebudete nudit.

Ceník ubytování pro školní výlety

Nabízíme nejlevnější ubytování v chatkách s polopenzí pro školní výlety v celém okolí Máchova jezera. K ubytování školních výletů si můžete objednat i plné penze, výrobu balíčků na cesty nebo pitný režim pro děti po celý den. V kempu je vám k dispozici i společenská místnost.

Pedagogický dozor má u nás ubytování se stravou v chatce s koupelnou zdarma.

Květen, červen, září Ceník ubytování v chatkách za noc
Školní výlety – školní dozor ZDARMA!!! 395 Kč pobyt s polopenzí / žák / noc

Cena ubytování v chatkách zahrnuje lůžkoviny, polopenzi a WiFi připojení zdarma. Neobsazená lůžka nehradíte. Platíte za skutečný počet ubytovaných žáků. Pro rodiny s dětmi a další návštěvníky kempu se ceny trochu liší, podívejte se do ceníku.

Sportovní aktivity v kempu pro školní výlety

V kempu Čtyřlístek u Mácháče můžete využít mnoho sportovních aktivit, jako je hřiště na volejbal či nohejbal, ping-pongové stoly, vedle areálu je fotbalové hřiště a venkovní bazén.

Pro menší děti nabízíme dětské hřiště nebo trampolíny. Zajišťujeme plavby výletní lodí. Cyklisté jsou u nás vítáni!

Půjčujeme sportovní potřeby na ping-pong, líný tenis, badminton, síť a míč na nohejbal a volejbal.

Nejoblíbenější výlety do okolí Máchova jezera

Máchovo jezero nedaleko Chatové osady ČtyřlístekZábava v areálu Chatové osady Čtyřlístek u Máchova jezeraHřiště nedaleko Chatové osady Čtyřlístek u MácháčeMinigolf nedaleko Chatové osady Čtyřlístek u MácháčeAquapark Staré Splavy nedaleko Chatové osady ČtyřlístekParník na Máchově jezeře

Slunce
Beruška Housenka Mravenec Včela

Kontaktní formulář